Mūsų laivai

Laivas „Saga Bona“

„Saga Bona“ – tai išskirtinis raudonmedžio kateris, pastatytas 1933 m. Švedijoje ir 1999 m. atrestauruotas. 2020 m. atgabentas į Klaipėdą laivelis dėl savo dizaino sulaukė didelio dėmesio ir komplimentų. Laivas talpina iki 6 keleivių, yra garso kolonėlė, atviras denis su sėdimomis vietomis bei staliuku. Laivas puikiai tinka šventėms, išvykoms, poilsiui.

Laivas „Tu vėjo paklausk“

„Tu vėjo paklausk“ – tai motorinė jachta, pastatyta 1951 m. Švedijos Karalystėje. Laivas pastatytas išskirtinai iš ąžuolo medienos, ąžuolas šiam laivui džiovintas 20 m. Viso buvo pastatyta 12 tokių laivų. Nuleidus laivą į vandenį jam duotas „Fisckekuta“ vardas. Laivas buvo pastatytas Estijos Tarybų Socialistinės Respublikos užsakymu ir skirtas žvejybai Baltijos jūroje.1980 metais šį laivą nupirko ir atgal parplukdė Švedijos Karalystės valstybinis advokatas Acko Schanger. Tuomet motorinė jachta gavo naują vardą – „Tekla“, kuris reiškia „Mažoji ledi“. Acko išsaugojo originalų burės stiebą, 2008 m. „Tekla“ per Baltijos jūrą išplaukė į Lietuvą.

Laivas talpina iki 11 keleivių, jame yra kajutė, WC, garso aparatūra, atviras denis su sėdimomis vietomis bei stalu. Laivas puikiai tinka šventėms, žvejybai, išvykoms.